O Nas

WakeFarma to nie tylko ośrodek ale także grupa pasjonatów sportów wodnych. Chcemy zaszczepiać w ludziach miłość do różnych form aktywnego spędzania czasu.

Dlatego też oferujemy Wam elitarne centrum sportowo-rekreacyjne w Warszawie, które jednocześnie będzie świetną odskocznią od codziennego zgiełku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Czekają na Was wyciągi wakeboard’owe z licznymi przeszkodami, dostosowanymi do różnego poziomu trudności. Jeden z nich będzie oświetlony, dzięki czemu będziecie mogli spróbować nocnego pływania. Crossfit, Archery Games, wspinaczka czy joga to zaledwie kilka z licznych zajęć, które będziemy organizować. Dla miłośników rekreacji czeka klimatyczna restauracja, beach bar, oraz nowoczesna fontanna sfinansowana z budżetu partycypacyjnego dzielnicy Targówek.

01.
Najlepsze Przeszkody

Wakestation

Przeszkody od Wakestation wyróżniają się budowa, oraz technologia. Do produkcji zostały użyte płyty o gęstości 500, co daje lepszy efekt poślizgu. Kąty najazdów zostały zaprojektowane w tunelu aerodynamicznym, aby dawały jak najlepszy efekt i jak najwięcej frajdy rider’owi.

Restauracja

Najlepsza pizza z pieca palonego drewnem!

02.
Pizza z pieca
03.
Nocne sesje

Oświetlenie

WakeFarma to miejsce gdzie pływasz do woli, nawet w nocy!